Nové Obchodně technické podmínky

Transparentnost je základním předpokladem přátelského vztahu mezi stavitelem a klientem. Chceme Vám být maximálně transparentní a jasní. Proto jsme pro Vás připravili ještě jasnější podobu skladby naší typové ceny - obchodně technické podmínky.

Jsou nám z duše protivné praktiky, kdy ceny domů mnohých méně slušných stavitelů neobsahují důležité prvky. Jednou schází základová deska, jindy DPH, případně je dům holobytem, byť je cena vydávaná na klíč. Přesná a jasná cena je velmi důležitá pro vyřízení hypotéky. Jakékoliv pozdější nepříjemné překvapení může přinést velké komplikace s úvěrem.

V ES je pro nás slušnost základní životní hodnotou. Proto naše cena na klíč vždy obsahuje dům kompletně vybavený a v to v dobrých standardech materiálů. Naše ceny vždy obsahují DPH, základovou desku i všechny dopravní a režijní náklady stavby. Pro ještě větší přehlednost jsme pro Vás připravili zcela nový popis naší základní ceny domu.

graf vývoje indexu ceny bytů Nové Obchodně technické podmínky

Informace uvedené v tomto bulletinu jsou platné ke dni 6.4.2014.
Aktualizováno: 3.4.2014 zpět

http://10-let-zaruka.ekonomickestavby.com/bulletin1403_46.cz/nove-obchodne-technicke-podminky.htm
Tento článek je součástí pravidelného bulletinu společnosti Ekonomické stavby, který vydáváme ve spolupráci s odborníky. Pokud se vám článek líbil a chtěli byste pravidelně dostávat ucelené informace formou bulletinu, zaregistrujte se k odběru zde.