Posouzení kvality soudním znalcem

Nejvyšší hodnotou posouzení kvality domu je posudek soudním znalcem. Ekonomické stavby jsou doposud jediným stavitelem, který k tomuto způsobu kontroly přistoupily u všech stavěných domů.

Dokončený dům skrývá většinu informací o své kvalitě. Není vidět kvalita zdění, kvalita hydroizolací. Nejsou vidět instalace ani provedení tepelných izolací. Nákup již postaveného domu tak může být velkým rizikem.

Abychom přinesli jistotu svým klientům a zároveň zvyšovali budoucí likvidní hodnotu našich domů, zavedli jsme institut prohlídky soudním znalcem. Právě materiály, které jsou dokončením domu schovány, necháváme posoudit znalcem a žádáme o detailní posudek kvality provedeného domu.

Posudek znalce dává jistotu našim klientům během stavby domu. Je však také výborným dobrozdáním kvality domu pokud by někdy později došlo k prodeji. Pro vysokou hodnotu posudku využíváme k těmto výhradně soudní znalce.

”Náš zájem o nejvyšší kvalitu stavby je shodný se zájmem každého z našich klientů. Posudek soudního znalce vnímáme jako další stupeň kontroly. Není problém, pokud kontrola objeví nedostatek. Problém by byl nedostatek přehlédnout.” Jan Černý, výrobní ředitel

Také díky posudkům soudních znalců banky vnímají domy ES jako vysoce kvalitní. Tento pohled bank snižuje úrokovou míru, za kterou naši klienti čerpají své hypotéky. Také pro posudky soudních znalců je hypotéka ES významně levnější nežli běžná hypotéka na trhu.

Informace uvedené v tomto bulletinu jsou platné ke dni 6.4.2014.
Aktualizováno: 3.4.2014 zpět

http://10-let-zaruka.ekonomickestavby.com/bulletin1403_46.cz/posouzeni-kvality-soudnim-znalcem.htm
Tento článek je součástí pravidelného bulletinu společnosti Ekonomické stavby, který vydáváme ve spolupráci s odborníky. Pokud se vám článek líbil a chtěli byste pravidelně dostávat ucelené informace formou bulletinu, zaregistrujte se k odběru zde.