Servisní prohlídky

Hledali jsme způsob, jak usnadnit klientům údržbu a zároveň zajistit vysokou trvalou hodnotu našich domů. Vytvořili jsme zcela unikátní systém servisních prohlídek. Naprosto unikátní myšlenka nám přinesla obdiv, úspěch a spokojenost našich klientů.

Maximální pocit radosti a štěstí, to jsou vlastnosti, které chceme svými domy klientům přinášet. Život v našich domech musí být snadný a ekonomický. Roky jsme hledali řešení, jak zbavit své klienty starostí o údržbu domu. Inspirací nám byl automobilový průmysl. Pravidelné servisní prohlídky spojené s dlouholetou zárukou se staly naším klíčem k pohodlnému životu v našich domech.

Každý rok navštívíme každý náš dům. Každý rok provedeme podrobnou prohlídku. Zkontrolujeme kondici stavby a v případě nutnosti zajistíme nutné opravy. V kombinaci s dlouholetou zárukou 10ti let na hlavní materiály domu, jde o dokonalý způsob, jak zajistit trvale výborný stav domu a vysokou jeho tržní hodnotu.

”Pokud navštívíte místo se zvýšenou výstavou nových domů, bude většina z těchto velmi pěkných. Pokud stejné místo navštívíte za deset let, poznáte velké rozdíly mezi kvalitou jednotlivých stavitelů.” Jan Rous, hlavní stavební dozor

Službu Servisních prohlídek poskytujeme svým klientům zcela zdarma. S ohledem na vysoký počet našich realizovaných domů jde o mimořádně náročnou službu. Odměnou jsou nám trvale pěkné domy a úspora při předcházení větších závad včasným odhalením nedostatku v počáteční fázi.

”Klienti službu Servisních prohlídek milují. Jsou osvobozeni nad nutností hlídat stav domu a případně komunikovat potřebu opravy. Vše probíhá naprosto automaticky, bez zátěže pro naše klienty.” Jan Černý, výrobní ředitel

V záruční lhůtě jsou veškeré opravy prováděny zcela bezplatně. I po skončení záruční lhůty provádíme bezplatné Servisní prohlídky. Případnou údržbu našich domů pak po skončení záruční lhůty poskytujeme klientům za nákladové ceny, bez režijní přirážky. Přinášíme našim klientům významné úspory při údržbě jejich domů. Zároveň vysokou odbornost a opět perfektní kondici a hodnotu domu.

Program Servisní prohlídky Servisní prohlídky jsou zcela nový a zároveň účinný způsob, jak udržovat naše domy.

Informace uvedené v tomto bulletinu jsou platné ke dni 6.4.2014.
Aktualizováno: 3.4.2014 zpět

http://10-let-zaruka.ekonomickestavby.com/bulletin1403_46.cz/servisni-prohlidky.htm
Tento článek je součástí pravidelného bulletinu společnosti Ekonomické stavby, který vydáváme ve spolupráci s odborníky. Pokud se vám článek líbil a chtěli byste pravidelně dostávat ucelené informace formou bulletinu, zaregistrujte se k odběru zde.